10 stycznia 2023

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Drzewo w zimowej odsłonie”

Nauczyciele świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi zorganizowali konkurs plastyczny pt. „Drzewo w zimowej odsłonie” dla wszystkich szkół podstawowych w Dzielnicy Targówek. Zadanie polegało na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice ,zgodnej z tematem konkursu. Każda szkoła mogła zgłosić maksymalnie 5 prac. Do konkursu zgłosiło się 5 szkół z Dzielnicy. Wszystkie prace były wyjątkowe i godne uwagi. Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością, by wyrazić swoje spojrzenie na piękno zimowej natury.  Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i ogrom pracy.

Po podliczeniu głosów, komisja wyłoniła zwycięzców:

w kategorii klas I – II:

• 1miejsce ex aequo Filip Ł., Julia S. SP 84
  • 2 miejsce Hanna B. SP 84
  • 3 miejsce Piotr J. SP 398
  • wyróżnienie Wiktoria T. SP 114, Zuzanna G. SP 28

w kategorii klas III – IV:

• 1 miejsce Zofia S. SP 114
  • 2 miejsce  Julia R. SP 28
  • 3 miejsce ex aequo Antonina S. SP 28, Paweł N. SP 398
  • Wyróżnienie Sofiya P. SP 58

Po odbiór nagród zapraszamy do sekretariatu szkoły od dnia 17.01.2023 (w godzinach pracy sekretariatu).