PBGastro

Opiekun z ramienia PBGastro sc.

Iga Kiełczykowska: 507 050 302

e-mail: 114pbgastro@gmail.com

Właściciele firmy

Piotr Zduńczyk: 512 278 200
Bogdan Bojarski: 602 671 468

Informujemy, że w dniu 2 i 31 maja stołówka szkolna będzie NIECZYNNA.

Prosimy o samodzielne zapewnienie prowiantu dzieciom, które będą obecne w tych dniach w szkole.

DEKLARACJA NA POSIŁKI W DNIACH – 14-16 MAJA DLA KLAS 1-8 (egzaminy klas 8)

Informujemy, że w dniach 14-16.05.2024 przewidziane są dodatkowe dni wolne (egzamin ósmoklasisty). W tych dniach klasy 0 pracują normalnie, uczniowie klas 1-8 mają zapewnioną opiekę w świetlicy. Umożliwiamy Państwu zakup obiadów na te dni, tylko i wyłącznie po złożeniu wcześniejszej deklaracji.  Prosimy o zgłoszenia tylko osoby, które będą OBECNE. Zgłoszenie NIEOBECNOŚCI nie jest wymagane – te dni nie zostały uwzględnione w tabeli opłat.

Zgłoszenia przyjmujemy TYLKO mailem na adres 114pbgastro@gmail.com do 6 maja (imię, nazwisko dziecka, klasa oraz dni w których deklarowana jest obecność). Po otrzymaniu pisemnej deklaracji, system obiadowy zostanie odblokowany na okres 14-16 maja, co umożliwi opłacenie abonamentu na te dni.

W tych dniach posiłki wydawane będą tylko osobom, które zadeklarowały obecność i opłaciły posiłki. Dodatkowo deklaracja jest wiążąca, nie ma możliwości odwołania obiadów na okres

14-16 maja.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania posiłków, w sytuacji gdy nie uzbiera się minimalna liczba chętnych na posiłki w tych dniach.

Informacje dotyczące funkcjonowania stołówki w roku szkolnym 2023/2024 znajdują się w plikach do pobrana.