28 kwietnia 2023

IX Szkolny Turniej Superfarmera już za nami….

Wzięło w nim udział 26 uczniów z klas: 1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 4a. Do przeprowadzenia turnieju wykorzystano 13 gier Superfarmer Firmy Granna. Żeby pomnażać swoje stado zwierząt, dokonywać wymian i obrać swoje strategie gry wszyscy uczestnicy mieli do dyspozycji ogółem: 26 kostek dwunastościennych w dwóch kolorach, 780 królików, 312 owiec, 260 świń, 156 krów, 78 koni, 52 małe psy, 26 dużych psów. Nad przebiegiem farmerowych rozgrywek czuwali sędziowie. Turniej przebiegał w trzech etapach. Etap I - eliminacje, etap II – półfinał i etap III – finał.

Jest nam miło poinformować, że Superfarmerem 2023 została Kinga Musiał z kl.2c,

II miejsce zajął Ernest Jutkiewicz z kl.2b,

III miejsce należy do Mikołaja Leszko z kl.2b,

a IV miejsce zajął Leon Zieliński z kl.1a.

Gratulujemy laureatom! Dziękujemy wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w farmerowych rozgrywkach! Już sam udział, a wcześniej zakwalifikowanie się do turnieju było sukcesem!