19 maja 2023

IX Dzielnicowy Turniej Gry w Superfarmera

17 maja 2023 r. odbył się w naszej szkole IX Dzielnicowy Turniej SuperFarmera.  Sponsorem nagród była firma Granna sp. z o.o. Turniej przeznaczony był dla dzieci z  klas I-IV  szkół podstawowych dzielnicy Warszawa Targówek. Turniej podzielony był na trzy etapy. Gracze wcielali się w rolę farmerów. Ich zadaniem było rozbudowanie swojego stada. Osoba, która jako pierwsza zbudowała zagrodę składającą się z królika, owcy, świni, krowy i konia wygrywała i przechodziła do następnego etapu. Superfarmer  to gra, która poprzez zabawę uczy dzieci logicznego, strategicznego  myślenia, planowania i dobrej organizacji.

Wyniki turnieju:

I miejsce: Superfarmer 2023 –  Mikołaj Leszko SP 114

II miejsce: Magdalena Kamińska SP 285

III miejsce: Kinga Musiał SP 114

IV miejsce: Anastazja Gabrilevska SP 377

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dziękujemy za przybycie i fajną zabawę.

Bardzo dziękujemy Firmie Granna za współpracę i kolejny rok  sponsorowania nagród i dyplomów dla wszystkich uczestników  turnieju!

Nauczyciele świetlicy