01 czerwca 2023

PIKNIK RODZINNY 2023

31 maja 2023r w naszej szkole obchodzony był Dzień Rodziny z tej okazji zorganizowany został Piknik Rodzinny.

W pierwszej części wydarzenia uczniowie prezentowali swoje talenty: piosenki, wiersze, taniec w prezencie dla swoich rodziców z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty,

druga część to przygotowane przez naszych nauczycieli, klas 1-3, oddziału przedszkolnego oraz świetlicy, atrakcje dla uczniów z okazji Dnia Dziecka: malowanie buziek, brokatowe tatuaże, warsztaty programowania, zakładki do książek, bookcrossing, sztafety sportowe.

Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Radą Rodziców zorganizowało pokaz baniek mydlanych.

Ogromną radość sprawiła wszystkim wata cukrowa ufundowana przez Radę Rodziców.

W pikniku wzięli udział również reprezentanci ZOZ Tykocińska oraz Banku Polskiego.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas :-)