31 października 2023

Wyniki konkursu na zakładkę do książki

Konkurs na najciekawszą zakładkę do książki stał się już tradycją w naszej szkole. Co roku przebiega on pod innym hasłem. W tym roku mottem przewodnim naszego konkursu było hasło „Tu kwitnie wyobraźnia”.

W tym roku na konkurs wpłynęło wyjątkowo dużo ciekawych prac. Komisja w składzie:: Anna Kurzela, Agnieszka Sieradzka-Słyk, Lucyna Rębowska, Anna Wójcicka, Ewa Zięba oraz przedstawiciel SU Antoni Koszewski i uczennica Gabriela Mioduszewska przyznała następujące miejsca:

W kategorii klas I

1 m. Natalia Ś. 1b

2m. Aleksander N. 1a, Piotr K. 1b, Milena K. 1c,

3 m. Kamila T. 1a, Wiktoria W. 1a,

Wyróżnienia: Michał H. 1b, Julia O. 1a, Maja E. 1b, Ewa J. 1b,

W kategorii klas II-III

1 m. Amelia A. 3b

2 m. Marta M. 2b

3 m. Marlena S. 3b

Wyróżnienia: Oliwia K. 2b, Gabriela K. 2b

W kategorii klas IV-VIII

1 m. Wiktoria D. 5a

2 m. Maja G. 8a

3 m. Zofia S. 5a

Wyróżnienie: Emilia U. 5a, Alicja S. 5b, Natalia S. 6b, Maciej O. 8c

Komisja bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i serdecznie gratuluje laureatom i wyróżnionym, dla których przygotowano dyplomy i upominki. Nagrodzone zakładki zostały zaprezentowane na wystawie w bibliotece.