24 czerwca 2024

Zakończenie roku szkolnego klas 8

Pożegnanie uczniów klas ósmych to wyjątkowy moment, gdyż kończą oni swoją przygodę ze szkołą podstawową i wkraczają na nowy etap edukacji. To czas pełen emocji, wspomnień i wzruszeń.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 8.00 na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor szkoły wygłosiła przemówienie skierowane specjalnie do ósmoklasistów, podkreślając ich osiągnięcia i życząc im powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej.

Dokonano oficjalnego przekazania sztandaru Szkoły Podstawowej nr 114.

Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Rodziców oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

Wybrzmiały podziękowania dla nauczycieli za wsparcie i edukację, a także wspomnienia najważniejszych chwil spędzonych w szkole.

Wręczono nagrody za osiągnięcia w nauce, sporcie i działalności społecznej.

Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości uczniowie zatańczyli wspólny taniec Belgijkę na boisku szkolnym.

Po czym wraz z nauczycielami udali się do swoich klas. Był to czas by po raz ostatni pobyć razem, swobodnie porozmawiać, podzielić się wspomnieniami i zrobić wspólne zdjęcia.

Życzymy wszystkim powodzenia w dalszej nauce!