24 czerwca 2024

Zakończenie roku przedszkolnego gr. 0

Zakończenie przedszkola to radosne i emocjonujące wydarzenie, zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców oraz nauczycieli. Dzieci kończą pewien etap w swoim życiu i przygotowują się do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

O godz. 14.00 na tarasie szkolnym pożegnała się z nami grupa 0. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek, który będzie przypominał o wspólnie spędzonym czasie.

Pani Wicedyrektor  podsumowała miniony rok, podziękowała nauczycielom, rodzicom oraz gratulowała dzieciom ich osiągnięć.

Następnie wszyscy obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez dzieci.

Przedstawicielki Rady Rodziców złożyły podziękowania, doceniając trud i zaangażowanie Wychowawców w edukację i rozwój dzieci.

Po oficjalnej części uroczystości przyszedł czas na zdjęcia i wspólną zabawę podczas Gry Terenowej.

Życzymy wszystkim udanych wakacji.