Nasi przyjaciele

Pani Bożena Michalska

Bardzo dziękujemy pani Bożenie Michalskiej, dyrektor ds. promocji w Firmie Granna za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu V Szkolnego i V  Dzielnicowego  Turnieju gry w Superfarmera w naszej szkole, za kolejną wspaniałą farmerową przygodę, która uczy poprzez zabawę i integruje społeczność dziecięcą Szkoły Podstawowej nr 114 oraz szkół Dzielnicy Targówek.

Dziękujemy Firmie Granna za sponsorowanie dyplomów i nagród dla uczestników turnieju.

Pani Agnieszka – Rygiel

Pani Agnieszka Rygiel odwiedziła ponownie naszą świetlicę. Tym razem wraz z gościem zawitał do nas chart ,,Lila”. Mama Alicji z kl.3d opowiedziała dzieciom w świetlicy jak należy dbać o zwierzęta zimą: o psy, koty, ptaki, przypomniała dzieciom także jak należy zachować się w sytuacji, kiedy spotkają nieznane zwierzę. Pani Agnieszko bardzo dziękujemy za miłą  i bardzo ważną lekcję.

Pani Maria Mężykowska

Dziękujemy Pani Marii Mężykowskiej - kierownik Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12 przy ul. Kuflewskiej 6 za ciekawe cotygodniowe spotkania z książką w ramach programu "Od słuchania do czytania". Dziękujemy za pomysły plastyczne.

Pani Karolina Orłowska

Pani Karolina Orłowska ze Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Jezuickiej 4 w Warszawie prowadzi ciekawe warsztaty filmowe w ramach ,,Klubu Filmowego”. Wychowankowie naszej świetlicy raz w miesiącu uczestniczą w ,,Lekcji w kinie”. Poznają  wartościowy repertuar filmowy, poszerzają swoje horyzonty myślowe, wiedzę, rozwijają wyobraźnię i inspirują się do twórczych  działań. Dziękujemy Pani Karolino za pozytywne emocje!

Seniorzy z Klubu Osiedlowego ,,Pinokio”. przy ul. Goławickiej

Dziękujemy za warsztaty świąteczne: bożonarodzeniowe i wielkanocne, za czytanie młodszym dzieciom!

Pani Dominika Doleszczak i pan Krzysztof Burda

Dziękujemy pani Dominice i panu Krzysztofowi za ważne lekcje w świetlicy, za wyjaśnianie, za doradzanie, za podpowiadanie, za rozmowy na ważne tematy.

Chór Sonorki z Klubu Osiedlowego ,,Pinokio”. przy ul. Goławickiej

Znane i nieznane kolędy i pastorałki podczas jasełek, oraz wigilii dla nauczycieli i pracowników szkoły, śpiew i gra na akordeonie, miłe spotkanie, wzruszenie…

Za to bardzo, bardzo  dziękujemy.

Pan Rafał Denisiuk

Bardzo dziękujemy za rokroczne zaproszenie do Centrum Kultury Koreańskiej, gdzie mogliśmy w sposób warsztatowy zapoznać się z kulturą tego interesującego kraju. Prezentacja multimedialna z mini konkursem, zdobienie masek, przebieranie się w tradycyjne  stroje, wykonanie drzeworytu tłoczonego na tradycyjnym koreańskim papierze, obejrzenie wystawy dotyczącej zwyczajów koreańskich – za to wszystko jesteśmy bardzo wdzięczni.

Stowarzyszenie Aslan

Pani Maria Strzemieczna  i pani Salavat Baktybek Kyzu zorganizowały dla dzieci w świetlicy 3 zajęcia  Klubu Międzykulturowego w ramach projektu międzykulturowego ,,Okno na różnorodność”. Podczas spotkania wychowankowie świetlicy poznali kulturę kraju Kirgistan oraz mogli porozmawiać z osobą z tego kraju panią Salavat Baktybek Kyzu. Dziękujemy!

Urząd Pocztowy 24 przy ul. Radzymińskiej 105

Bardzo dziękujemy Pani Naczelnik za możliwość zwiedzenia poczty i poznania specyfiki jej pracy.