16 maja 2022

Wyniki II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych

W piątek, 13 maja 2022 r. odbyła się gala konkursowa, na której poznaliśmy imiona i nazwiska laureatów II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych.

Oto oni:

I. miejsce: Urszula lipińska, SP28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

II. miejsce: Jakub Kuśmirek, SP23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie

III. miejsce: Antoni Liziniewicz, SP319 im. Marii Kann w Warszawie

Wyróżnienie specjalne otrzymują:

Martyna Krakowczyk, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 19 w Gliwicach

Laura Marmur, Szkoła Podstawowa nr 157 w Warszawie im. Adama Mickiewicza

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz finalistom, składając jednocześnie podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu.

Link do autorskiej prezentacji zwyciężczyni konkursu prezentujemy poniżej:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu już za rok!

W sprawie nagród organizatorzy konkursu skontaktują się indywidualnie z nauczycielami ww. osób. Dyplomy dla laureatów oraz finalistów zostaną przesłane pocztą bezpośrednio do szkół. Dyplomy za udział zostaną wysłane w formie elektronicznej na adresy mailowe szkolnych opiekunów konkursu.

Michał Konewka – SP114 w Warszawie

Karolina Kujawska – SP28 w Warszawie