05 września 2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Szkoła Pozytywnego Myślenia to hasło będzie w roku szkolnym 2023/24 przyświecało uczniom, nauczycielom i rodzicom w naszej szkole.

W dniu 04.09.2023 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 oraz ślubowanie klas pierwszych.

Uroczystość zaszczyciły swoją obecnością Pani Burmistrz Dzielnicy Targówek Małgorzata Kwiatkowska oraz Pani Radna Dzielnicy Targówek Pani Hanna Sobótka.

Wręczyły one uczniom klas pierwszych pamiątkowe książki oraz workoplecaki ufundowane przez Urząd Dzielnicy Targówek, dokonały również pamiątkowego wpisu w Kronice szkoły.

Pani Dyrektor Magdalena Raboszuk dokonała aktu pasowania na ucznia. Również rodzice złożyli uroczystę ślubowanie - między innymi, że będą pamiętać, iż ich dziecko jest więcej warte niż jakakolwiek ocena szkolna.

Na znak przynależności do społeczności SP114 wychowawcy klas pierwszych zawiązali swoim uczniom chusty z nazwą naszej szkoły zakupione z funduszu Rady Rodziców.

Kolorowe balony z logo szkoły wywołały uśmiech na twarzach dzieci.

Pozytywne myślenie i dobra energia nikogo w tym dniu nie opuściły.