01 marca 2024

Relacja z Dnia Otwartego szkoły.

W dniu 28.02. odbył się w naszej szkole DZIEŃ OTWARTY.

Gościliśmy rodziców oraz dzieci -  przyszłorocznych kandydatów do  klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego.

Spotkanie z  Rodzicami rozpoczęła Pani Dyrektor Magdalena Raboszuk, serdecznie witając wszystkich w murach naszej szkoły. Gościem specjalnym wydarzenia była Pani Małgorzata Kwiatkowska – Burmistrz Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Następnie Pani Wicedyrektor Karolina Sarota zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły na rok szkolny 2024/25.

Goście obejrzeli filmik promujący naszą szkołę.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej p. Iwona Gac przybliżyła rodzicom praktyczną stronę nauki w klasie pierwszej.

P. Urszula Sasimowska – nauczyciel współorganizujący kształcenie opowiadał o organizacji pracy w klasie integracyjnej.

Terapeuci oraz zespół psychologów i pedagogów opowiedział o prowadzonych przez siebie zajęciach i korzyściach jakie niosą one dla uczniów naszej szkoły.

Rodzice otrzymali wyczerpujące informację o zasadach rekrutacji, wymaganej dokumentacji oraz ofercie edukacyjnej i opiekuńczej szkoły.

Podczas spotkania informacyjnego dla rodziców, dzieci brały udział w licznych warsztatach prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły.

Były to warsztaty: taneczne JUST DANCE, warsztaty z programowania OZOBOTY oraz zabawy z DYWANEM INTERAKTYWNYM.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się WARSZTATY CHEMICZNO-FIZYCZNE - kolorowe doświadczenia oraz pokaz TAŃCA ROBOTÓW.

Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili wspólnie czas.

Każde dziecko wyszło z balonem  z logo SP 114.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i  do zobaczenia we wrześniu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dzień Otwarty 2024 - relacja

Dzień Otwarty 2024 - prezentacja