01 marca 2024

Szkolny Dzień Pasji i Talentów

W dniu 29.02.2024r podczas Dzielnicowego Tygodnia Pasji i Talentów w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Pasji i Talentów.

Uczniowie każdej z klas prezentowali swoje talenty w etapie klasowym, gdzie wybrali reprezentanta do etapu szkolnego.

Podczas Szkolnego Pokazu Pasji i Talentów odbyło się 10 występów. Uczniowie i uczennice dzielili się ze społecznością szkolną swoimi umiejętnościami i zainteresowaniami. Były to: pokazy akrobatyki artystycznej, pokazy walki Judo, taniec nowoczesny, doświadczenia fizyczne, gra na dzwonkach, śpiew, triki footbolowe.

Wszystkim występom przyglądało się szkolne Jury złożone z nauczycieli i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Społeczność szkolna wyłoniła reprezentanta szkoły na Dzielnicowy Pokaz Pasji i Talentów - 26.03.2024r w Teatrze Rampa.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia - Szkolny Dzień Pasji i Talentów