04 marca 2024

Wyzwanie czytelnicze "I kto to czyta"

Przez pięć kolejnych dni – od poniedziałku do piątku – na szkolnym Facebooku i w ogłoszeniach w Librusie ukazywały się kolejne fragmenty opowiadania pt. „Siedmiu wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii” autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Każdy fragment czytał inny nauczyciel, a zadaniem uczniów było odgadnięcie kto czyta w danym dniu.

Dziękujemy za tak liczny udział w wyzwaniu. Widać, że Wam się spodobało. Wśród wszystkich poprawnych odpowiedzi, Jagna z 2a pomogła nam rozlosować trzech zwycięzców.

Oto oni: Maja K. z kl. 7a, Laura D. z kl. 5c i Julia Z. z kl. 5a.

Wszyscy biorący udział w wyzwaniu zostali zaproszeni do biblioteki na małe co nieco ufundowane przez Radę Rodziców.

Zachęcamy również do odsłuchania całości nagrania, aby zobaczyć jakie były poprawne odpowiedzi. Link do nagrania: NAGRANIE